Skip to content

System Management

Скільки коштує ISO 27001

Перед тим, як дізнатися, скільки коштує стандарт інформаційної безпеки iso 27001, варто розібратися, що це взагалі таке. Мова йде про спеціальне міжнародне впровадження, яке стосується функціонування інформаційної безпеки. Зосереджений цей норматив безпосередньо на ідентифікаційній оцінці. Також зазначається ще управління процесами обробки даних та ризиками. Загалом рівень безпеки інформаційної системи вважається стратегічно важливим елементом, без якого не може надійно функціонувати компанія, яка робить акцент на конфіденційності.

Захисні заходи зараз запропоновані різноманітні, тому вони розподіляються на декілька типів, й один з них – це якраз ISO 27001.

Кому потрібна така сертифікація​

Офіційно стандарт впроваджений по всьому світу. До нього мають змогу долучатися організації, не дивлячись на розміри та обрану галузь діяльності. Головне, щоб основним напрямком був виключно моніторинг даних. Акцент ставиться на інформаційній безпеці. Вимоги діють не тільки для приватних, а ще й державних компаній. Некомерційних фірм це теж стосується.

Переваги ISO 27001

Чому варто вкладатися в certificate iso 27001? Це гарне стратегічне рішення для будь-якого бізнесу. Необхідно, щоб структура організації орієнтувалася на норми. Тоді вони втіляться правильно. 

Причини обрати стандарт ISO 27001:

  • високий рівень обізнаності співробітників;
  • значні вимоги до відповідальності;
  • підвищена клієнтська лояльність;
  • зменшення ризиків втрати конфіденційності;
  • регулярна безпека. 

 

Також компанія викликатиме більше довіри збоку потенційних партнерів та інвесторів. 

Скільки коштує сертифікат

Не можна точно сказати, в яку суму обходиться сертифікація в галузі інформаційної безпеки. Це індивідуальне питання. все залежить від діяльності конкретної фірми, складності системи управління, компонентів й технологій, що використовуються у вашій СУІБ. 

Частка внутрішніх розробок також впливає на прайс. Якщо їх немає, й співробітники переважно застосовують стандартні програми, то тоді це буде доволі дешево. Коли ж активно використовується унікальне ПО, то й зусиль на оцінку потрібно більше. Чим складніша задача, тим дорожча послуга. 

Розумним рішенням буде звернення до спеціаліста за консультацією. Він детально розповість про аспекти, які формують вартість, та надасть декілька рекомендацій. Таким чином, вийде мінімально витратити кошти на сертифікацію СУІБ.