Skip to content

System Management

Що таке ISO/IEC 27701:2019

ISO/IEC 27701:2019 — це міжнародний стандарт, що надає вказівки щодо впровадження, управління та постійного вдосконалення системи управління приватністю (СУП) як частини системи управління інформаційною безпекою (СУІБ). Він діє як розширення до ISO/IEC 27001 та ISO/IEC 27002, зосереджуючись на аспектах приватності інформації. 

Цей стандарт встановлює вимоги та надає рекомендації щодо захисту персональних даних, включаючи як їх обробку всередині організації, так і при передачі третім сторонам. ISO/IEC 27701:2019 призначений для будь-яких організацій, незалежно від типу чи розміру, що обробляють персональні дані.

Переваги сертифікації ISO 27701

ISO/IEC 27701:2019 стандартВпровадження та сертифікація за стандартом ISO/IEC 27701:2019 має численні переваги для бізнесу:

  • Підвищення довіри клієнтів та партнерів. Сертифікат ISO 27701 виступає свідченням відповідального ставлення компанії до обробки та захисту персональних даних.
  • Відповідність законодавству. Стандарт допомагає організаціям адаптуватися до глобальних вимог щодо захисту даних, зокрема до GDPR.
  • Зменшення ризиків. Впровадження рекомендацій ISO 27701 знижує ризик витоку даних та інших порушень у сфері інформаційної безпеки.

Процес отримання сертифікату ISO 27701 в Україні

Процес отримання сертифікату ISO 27701 зазвичай включає наступні етапи:

  • Оцінка поточного стану системи управління інформаційною безпекою організації та її готовності до впровадження стандарту ISO 27701.
  • Планування впровадження відповідних змін та адаптацій до існуючої СУІБ.
  • Впровадження рекомендованих практик і процедур, передбачених стандартом.
  • Внутрішній аудит та коригування дій для вирішення будь-яких виявлених недоліків.
  • Сертифікаційний аудит від акредитованої організації, що завершується видачею сертифіката.

ТОВ Систем Менеджмент – це надійний партнер, який допоможе вам пройти через увесь процес отримання сертифікату ISO 27701, починаючи від первинної оцінки та закінчуючи підтримкою після сертифікації. Наша команда професіоналів забезпечить, що ваша організація не тільки відповідатиме міжнародним стандартам, але й ефективно управлятиме ризиками, пов’язаними з приватністю та безпекою інформації.

Пам’ятайте, що процес сертифікації — це не просто формальність, а інвестиція у майбутнє вашої компанії. Отримання сертифікату ISO 27701 в Україні з “ТОВ Систем Менеджмент” стане вагомим кроком на шляху до досягнення цієї мети.