Skip to content

System Management

ISO 17100 ПОСЛУГИ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

ISO 18841 ПОСЛУГИ УСНОГО ПЕРЕКЛАДУ

ISO 18587 ПОСТРЕДАГУВАННЯ МАШИННОГО ПЕРЕКЛАДУ

ISO 9001 СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ

МІЖНАРОДНА СЕРТИФІКАЦІЯ.
КОНСАЛТИНГ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ.
НАВЧАННЯ.

Запросити вартість

Залиште заявку і ми підготуємо для вас комерційну пропозицію

Наша компанія займається міжнародною сертифікацією систем менеджменту. Наша мета – надати послуги з сертифікації, які не лише сертифікують, але й приносять користь нашим клієнтам, використовуючи економічно ефективний та гнучкий підхід, адаптований до індивідуальних потреб і знань наших клієнтів. System Management  є партнером таких міжнародних органів з сертифікації, як Unicert (Німеччина), Baltum Buroo (Естонія), Swiss Approval (Швейцарія) та акредитованим партнером ЄБРР (Європейський банк реконструкції та розвитку).

SYSTEM MANAGEMENT  | ISO 9001, ISO 45001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 13485, ISO 50001, ISO/IEC 27001, ISO/IEC 27701, ISO 17100, GDPR, ISO 18587

Стандарт ISO 17100:2015 – це система, яка встановлює вимоги до постачальників перекладацьких послуг, що стосуються кадрових і технічних ресурсів, управління якістю і керівництва проєктами, договірних рамкових умов і способів надання послуг. Використання даного стандарту також дає постачальнику послуг перекладу (Translation Service Provider, TSP) можливість підтвердити відповідність пропонованих їм послуг з положеннями ISO 17100:2015 і здатність використовуваних їм процесів і ресурсів забезпечити надання послуг перекладу, що відповідають вимогам клієнта та іншим застосовним специфікаціям.

~

Клієнти

Ми активно розвиваємося і маємо більш 80-ти нових клієнтів за останній рік роботи.

Команда

System Management веде власну міжнародну реєстрацію аудиторів. У реєстрі більш 20-ти своїх аудиторів.

Визнання

Сертифікати System Management визнаються у всіх країнах світу.

Країни

На даний момент компанія System Management активно розвивається в Україні, Естонії, Німеччині, Грузії, Казахстані.

~

Про стандарт ISO 17100

ISO 17100 був заснований на базі EN 15038, і розроблений в рамках CEN (Європейський комітет з питань стандартизації) на основі деяких національних стандартів. Опублікований в 2006 році.
ISO 17100 забезпечує вимоги до основних процесів, ресурсів і інших аспектів, необхідних для надання якісних послуг з перекладу, відповідних застосовним специфікаціям.
Застосування стандарту ISO 17100 також надає засоби, за допомогою яких постачальник послуг з перекладу (TSP-translation service provider) може продемонструвати відповідність тієї чи іншої послуги ISO 17100, можливості його процесів і ресурсів для здійснення послуги перекладу, яка буде відповідати не тільки клієнтським, а й іншим застосовним специфікаціям.

Про стандарт ISO 18841

ISO 18841 забезпечує вимоги до основних процесів, ресурсів і інших аспектів, необхідних для надання якісних послуг з устного перекладу, відповідних застосовним специфікаціям.

Про стандарт ISO 18587

У цьому стандарті містяться вимоги до процесу ручного пост-редагування людиною результатів машинного перекладу і до компетенції редакторів. Стандарт може бути використаний постачальниками послуг перекладу, їх клієнтами та редакторами. Він застосовується лише щодо контенту, обробленого системами машинного перекладу. Стандарт ISO 18587 необхідний для того, щоб підвищити продуктивність праці перекладачів; прискорити виконання замовлень; зберегти конкурентоспроможність в умовах, коли посилюється попит клієнтів на використання коштів машинного перекладу.

Про стандарт ISO 9001

ISO 9001. Система Менеджменту (Управління) Якостю. Система менеджменту гарантує організаціям впровадження структурованого підходу до їх діяльності для досягнення цілей.
Деякі з організацій, особливо малих, очікують, що всі їхні співробітники будуть виконувати будь-які поставлені завдання однаково добре. Але, незалежно від розміру бізнесу, можна отримати вигоду від встановлення чітких процедур, які будуть містити вказівки до виконуваної роботи. Даний процес систематизує процеси виконання робіт та називається системою менеджменту.

Вигоди від впровадження стандартів
ISO 17100, ISO 18587, ISO 18841, ISO 9001

Довіра клієнтів

Впровадження вимог ISO 17100 гарантує клієнту високу якість перекладу при наданні перекладацьких послуг. Звертаючись до сертифікованого постачальника, клієнт отримує гарантію того, що його запит буде оброблений належним чином компетентним фахівцем, що значно виключає ризик помилок і претензій.

Робота з міжнародними компаніями

ISO 17100 є єдиним стандартом, визнаних усіма країнами світу. В даний час все більше клієнтів, беручи участь у закупівлях, встановлюють вимоги до постачальників про наявність системи менеджменту. Відповідно, володіючи сертифікатом ISO, Ви отримуєте можливість розширити Ваш ринок послуг.

Імідж компанії

Наявність сертифіката відповідності ISO 17100 гарантує, що перекладачі у Вашій компанії мають високу кваліфікацію і пройшли додаткові внутрішні випробування. Стандарт мотивує перекладачів займатися постійним розвитком, навчанням новим методам і термінології.

Монтажная область 17
Оптимізація процесів
Сертифікація за стандартом ISO 17100 допомагає досягти злагодженість управління перекладацькими проектами, ефективного моніторингу задоволеності замовників, а також виявити невідповідності і контролювати ризики компанії. Сертифікація також спрощує взаємодію між перекладачами і клієнтами.
 
Монтажная область 18

Етапи сертифікації

Вибір стандарту

Вибір стандарту. Прорахунок вартості та укладання договору.

Проведення первинного аудиту

Аналіз і перевірка системи менеджменту віддалено

Проведення аудиту

Проведення аудиту на місці

Видача сертифіката

Підготовка звіту та прийняття рішення про видачу сертифіката

Дізнатися вартість сертифікації
ISO 9001, ISO 17100, ISO 18841,
ISO 18587

Наші клієнти

Ми працюємо з компаніями будь-яких розмірів і
галузей!

СЕРТИФІКАЦІЯ / НАВЧАННЯ
ISO 17100, ISO 18587, ISO 18841,
ISO 9001.

Варіант №1 / Економ
1. Рекомендації щодо типової документація системи менеджменту.
2. Проведення дистанційного сертифікаційного аудиту + рекомендації.

Вартість від 300 дол.
Варіант №2 / Базовий

1. Рекомендації щодо типової документації системи менеджменту.
2. Онлайн-курс ISO 17100 + ISO 18587 + ISO 9001.
3. Проведення сертифікаційного аудиту + рекомендації.

Вартість від 600 дол.

Варіант №3 / Все включено

1. Допомога в розробці документації системи менеджменту. 
2. Проведення навчання Онлайн – консультації.
3. Проведення сертифікаційного аудиту.

Вартість від 900 дол.

ISO 17100 – сертифікат послуг перекладу

У 2015 році Міжнародна організація ISO створила стандарт надання перекладацьких послуг 17100. Сьогодні він є базовим для роботи у цій сфері. Міжнародний сертифікат перекладача від System Management є чинним у всіх країнах світу. Він відповідає міжнародним та національним стандартам та забезпечує захист системи управління компаній, які займаються перекладами.

Навіщо потрібний сертифікат ISO 17100

Перекладацька діяльність на сьогоднішній день є затребуваною сферою, що активно розвивається. Тому необхідні ISO 17100 послуги сертифікація України, які підтверджуватимуть високий професіоналізм та відповідальність компанії. Цей документ необхідний усім, хто працює в рамках послуг перекладу та планує виходити на міжнародний рівень. Отримання його передбачає вдосконалення та відповідність вимогам роботи перекладача, інших співробітників бюро, а також покращує систему роботи з технічними ресурсами та якість обслуговування.
Головна мета стандартизації ISO 17100 – надання якісних перекладацьких послуг, які відповідають параметрам, прийнятим у світі. У процесі одержання розглядається стандартна структура послуг з перекладу та використовується загальноприйнята термінологія. Отримання сертифіката від System Management допоможе перевести компанію в єдину систему керування та значно розширити базу клієнтів.

Переваги сертифікації ISO 17100 від компанії System Management

Вирішивши вийти на міжнародний рівень стандартизації, варто скористатися послугами професіоналів. Фахівці компанії System Management вже понад десять років працюють у цій сфері, мають світове визнання та гарантують високу якість наданих послуг. Сертифікат ISO 17100, ціна на який залежить від масштабів компанії, дає власникам низку переваг, а саме:
● систематизується робота всього персоналу компанії, що займається перекладами;
● система викликає довіру у клієнтів та партнерів;
● гарантується якість надання перекладацьких послуг;
● зберігається принцип конфіденційності персональних даних відповідно до умов інформаційної стандартизації;
● вся база напрацювань зберігається і можна виймати за потреби.
Сертифікація відкриває нові можливості та говорить про відповідальність та серйозність компанії. Впровадження в систему міжнародних стандартів робить бізнес відкритим для нових партнерів та клієнтів.