Skip to content

System Management

Олена Родіонова

 Консультант з організації бізнесу

Запросити консультацію

під керівництвом Олени Родіонової

Ефективна допомога вашому бізнесу

Ви маєте свій бізнес і хочете покращити свої показники, або ви тільки плануєте започаткувати власну справу і мрієте зробити її успішною? Якщо це про вас, тоді неодмінно ви потребуєте допомоги спеціаліста. Професіоналом у цій справі є Олена Родіонова. Ця жінка самостійно пройшла довгий шлях від інженера-механіка до консультант з організації бізнесу, міжнародного аудитора Систем Менеджменту, тренера, стартапера і комерційного директора консалтингової компанії ТОВ «СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТ». Вона чітко розуміє, з чого слід починати, і які робити кроки для досягнення бажаного результату.

Сертифікація підприємств за міжнародними стандартами

Олена успішно займається розвитком і популяризацією міжнародних стандартів систем управління. Сертифікація підприємства згідно міжнародних стандартів – це процес, який підтверджує, що підприємство відповідає певним вимогам, встановленим цими стандартами. Компанія Олени допоможе бізнесу досягти певних переваг.

  1. Підвищиться якість продукції та послуг шляхом впровадження ефективних систем управління. Клієнти обов’язково залишаться задоволеними.
  2. Сертифіковане підприємство розглядається як більш надійний та кваліфікований партнер, ніж підприємство без сертифіката. Це допоможе збільшити продажі і, відповідно, прибутки. 
  3. Сертифікація призведе до зниження витрат шляхом оптимізації процесів та використання ресурсів. Підвищиться ефективність і доходність від діяльності.
  4. Покращиться імідж та репутація серед клієнтів, співробітників, партнерів. Це може допомогти підприємству залучити та утримати талановитих співробітників, а також отримати доступ до нових ринків.

Олена Родіонова допоможе визначити етапи проведення сертифікації і перелік необхідних ISO.

Консалтингові послуги

ТОВ «СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТ» на чолі з Оленою Родіоновою має багато клієнтів, яким були надані консалтингові послуги. Підприємство отримає від цього наступні «плюси» для свого подальшого розвитку.

  1. Підвищується ефективність операцій шляхом впровадження нових методів управління, аналізу процесів та виявлення можливостей для вдосконалення.
  2. Зменшаться витрати шляхом оптимізації використання ресурсів, підвищиться ефективність закупівель та знизяться ризики.
  3. Підприємство зможе вийти на нові ринки, розробити нові продукти, послуги та впровадити нові технології.

Як результат всіх цих дій — успішна і прибуткова компанія. Звертайтесь до Олени Родіонової  і виведіть свій бізнес на новий рівень.

Етапи співпраці

Заявка

Аналізуємо заявку на предмет області сертифікації + Укладаємо договір.

Розробка документації

При необхідності, аналізується документація, проводиться навчання, розробка і впровадження документації
Системи Інформаційної Безпеки

Проведення аудиту

Проведення аудиту на місці.
Виїзд аудитора для перевірки системи менеджменту.

Видача сертифіката

Підготовка звіту та прийняття рішення про видачу сертифіката

Запросити
комерційну пропозицію

Залиште заявку і ми підготуємо для Вас комерційну пропозицію.