Skip to content

System Management

Кирило Проскурня

Запросити консультацію

під керівництвом Кирила Проскурні

Інформаційна безпека для вашої компанії: Сертифікація ISO 27001 під керівництвом Кирила Проскурні

Щоб забезпечити інформаційну безпеку вашої компанії та гарантувати її стабільний розвиток, ключовим є регулярний внутрішній, діагностичний та сертифікаційний аудит. Довіряйте лише професіоналам у цій сфері. Рекомендуємо вибрати послуги Кирила Проскурньою для оптимального результату.

Напрямки діяльності

Ця людина має велику кількість знань і досвіду в реалізації консалтингових проектів, він добре обізнаний в міжнародних стандартах і їх практичному застосуванні (ISO/IEC 27001, ISO/IEC 27701, ISO/IEC 20000-1, ISO 9001, SOC2, GDPR). На даний момент він є консультантом естонської компанії, що допомагає йому бути в «течії» і набувати чергового практичного досвіду. Також, він є аудитором світових компаній, таких як UNICERT, Swiss Approval, Bureau тощо.

Досвід в міжнародних стандартах

Одним із важливих стандартів в діяльності будь-якого підприємства є стандарт ISO/IEC 27001. Це міжнародний стандарт, який визначає вимоги до системи управління інформаційною безпекою, що допомагає організаціям захищати свої дані від несанкціонованого доступу, використання, розголошення, модифікації або знищення. Погодьтесь, в нинішньому світі, коли інформація дорожча за все, цей стандарт є одним із найзатребуваніших. Кирило працює із цим стандартом і має великий досвід в його реалізації. Він допоможе забезпечити захист конфіденційності, цілісності та доступності інформації.  Зменшаться ризики, пов’язані з безпекою у цьому напрямку. Також, покращиться довіра інвесторів, кредиторів, клієнтів і співробітників. На своєму досвіді Кирило Проскурня переконався, що сертифікація за цим стандартом є корисною для будь-якого підприємства (різного розміру і секторів), яке хоче підвищити рівень захисту своєї інформації.

Переваги співпраці

Скориставшись консалтинговим послугами, які надає Кирило Проскурня, в компанії:

  • підвищиться ефективність процесів і операцій;
  • будуть виявлені і усунуті потенційні ризики;
  • будуть досягнуті основні цілі діяльності компанії.

Кирило також спеціалізується на проведенні онлайн–курсів, вебінарів і конференцій. Компанія може замовити корпоративне навчання від 5 осіб за будь-яким із напрямів діяльності Кирила.

Кирилом було створено понад 15 курсів за міжнародними стандартами і проведено багато вебінарів на ці теми. Також, він реалізував біля 50 проектів щодо надання консалтингових послуг у різноманітних сферах ( банківська діяльність, ІТ тощо).

Етапи співпраці

Заявка

Аналізуємо заявку на предмет області сертифікації + Укладаємо договір.

Розробка документації

При необхідності, аналізується документація, проводиться навчання, розробка і впровадження документації
Системи Інформаційної Безпеки

Проведення аудиту

Проведення аудиту на місці.
Виїзд аудитора для перевірки системи менеджменту.

Видача сертифіката

Підготовка звіту та прийняття рішення про видачу сертифіката

Запросити
комерційну пропозицію

Залиште заявку і ми підготуємо для Вас комерційну пропозицію.