Skip to content

System Management

Як отримати сертифікат системи менеджменту якості ISO 9001

Сертифікація за стандартом iso 9001 – це офіційний та вагомий документ. Він підтверджує той факт, що у юридичної особи є якісна й безпечна система менеджменту, яка повноцінно відповідає міжнародним стандартам на практиці, за документами. Її нерідко прирівнюють до ліцензії. Це престижно, надійно та вигідно, оскільки впроваджені нормативи зазвичай краще захищають безпосередньо від зловмисників, які здійснюють в інтернеті кібератаки.

Як отримати сертифікат

Для цього потрібно звернутися до спеціальної структури, яка в офіційному порядку надає стандарт iso 9001. Як правило, власник бізнесу заповнює заявку. В неї він розповідає про діяльність, залишає особисту, контактну інформацію. Важливо ділитися тільки правдивими даними. Якщо система виявить якісь помилки або брехню, тоді в послугах відмовляють. 

Загалом на оформлення сертифіката багато часу не витрачається. Завдяки сучасним технологіям перевірки проходять швидко, надійно, без збоїв та проблем. Залишиться тільки отримати документ онлайн або поштою та офіційно впровадити в діяльність компанії.

Необов’язково всім фірмам реєструватися й проходити міжнародну сертифікацію. Наразі вона добровільна, проте з кожним роком кількість бажаючих тільки зростає. 

На це є наступні причини:

  • бажання перевірити бренд на доброчесність;
  • можливість переконатися в прозорості партнерів;
  • укладання договору з компанією, у якої вже є такий документ. 

Всі користувачі, інвестори, постачальники будуть впевнені в вашій надійності, якщо побачать, що є сертифікат iso 9001. Це в першу чергу вказує на бездоганні, якісні та перевірені товари або послуги, що дозволяє навіть підвищити прайс, оскільки люди бачать, що вони платять саме за характеристики та офіційний розвиток організації.

Міжнародні стандарти корисно впливають і на систему управління. Необхідно лише регулярно оновлювати захист, перевіряти його додатково на віруси та спроби атак, слідкувати за цілісністю та загалом раціональніше впроваджувати безпосередньо ресурси й різні інструменти. 

Хто видає сертифікат

Обирайте виключно акредитовані органи. Вони повинні показати ліцензію, атестат, який стверджує, що фірма має право на проведення подібних дій. Крім того, функціонує спеціальний реєстр, де перелічені всі компанії, куди рекомендується звертатися. Так, вдасться застерегти себе від шахраїв та не віддавати їм кошти.